سفارش تبلیغ
صبا ویژن
«بهترین های امّت من، کسانی هستند که چون گرفتار بلای الهی شوند، پاکدامنی ورزند» . [ابن عبّاس ـ به نقل از رسول خدا ـ]


ارسال شده توسط حسین عنابستانی در 94/10/9:: 1:31 صبح

نمیگویم شما اراذل و اوباش هستید اما اگر عقیده دارید حکومت و نظام برای سرکوب مخالفانش از چماق بدست ها استفاده میکند شما هم چنین میکنید و برای رسیدن به اهدافتان هیچ ابایی از به خدمت گرفتن افراد با سلایق مختلف و حتی منافقین، سلطنت طلبان، اراذل و اوباش و حتی جنایتکاران ندارید. و تاسف‌بارتر اینکه حتی حاضر نیستید هنگامی که منافقین و حتی دشمنان نظام، اقداماتشان را در راستای کمک به شما بیان کردند مسئولیت این اقدامات را بپذیرید و یا از آنها اعلام برائت کنید.
حقیقت این است که حتی اگر تهمت‌های شما به نظام را بپذیریم و بپذیریم که نظام اسلامی نسبت به اعتراضهای پس از انتخابات 88 برخورد خشنی داشته است، اما اقدامات شما هم اصلا دوستانه نبوده است که انتظار برخورد دوستانه نظام را داشته باشید! عده ای در خیابان به نام شما و در واقع به کام شما، پرچم این نظام را به آتش کشیدند، عکس رهبر انقلاب را پاره کردند، عکس امام امت را پاره کردند، به اصول بدیهی انقلاب توهین کردند و علیه ولایت شعار دادند و نظام را با انواع توهین ها و تهمت ها خطاب کردند و شما انتظار چه برخوردی از نظام داشتید؟ اگر یک نفر از سران شما در آن ایام بیانیه‌ای یا حتی پیام کوتاهی در محکومیت این اقدامات صادر می‌کرد می‌شد اندک حقی برای شما قائل شد. اما در حقیقت اقدامات سران فتنه عیان ساخت که انتخابات، مناظره، تقلب، تخلف و ... تنها بهانه ای بودند برای خواباندن مچ نظام! بله شما با نظام جمهوری اسلامی یک مچ اندازی سیاسی-امنیتی جدی داشتید و در این نبرد شکست خوردید. شما هر آنچه که داشتید به میدان آوردید و بیش از هر زمان دیگری خود را به موفقیت نزدیک می‌دیدید. شما بواسطه همان منابع اطلاعاتی که میرحسین موسوی را قبل از شمارش آرا پیروز انتخابات معرفی کرد خودتان را پیروز نبرد با نظام هم می‌پنداشتید. اما این منابع اشتباه کردند. آنها قدرت و میزان نفوذ ولایت فقیه را دست کم گرفته بودند. ولایتی که عظمت خود را به جهانیان ثابت کرده است و مهرش در دل تمامی دل‌های پاکسرشت ریشه دوانده است با این بادها حتی خراشی به چهره‌اش نخواهد افتاد. و این شما هستید که چهره منافقانه خویش را بیشتر عیان می‌سازید. ونکته عجیب آنکه با وجود سالها مسئولیت در نظام و زندگی در میان جامعه شما هم مانند دشمنان فکر می‌کردید و امید به پیروزی داشتید!
و امسال باز در آستانه انتخاباتی دیگر، و در نزدیکی یوم الله 9 دی اوضاع بسیار شبیه به ایام قبل از انتخابات 88 است. تنها با یک تفاوت، کسانی که نه تنها در عمل ضدیت با ولایت فقیه را نشان داده‌اند و حتی با تحلیل‌های عجیب خود از تفکر منحرفشان در مورد اصل ولایت فقیه پرده برداشته‌اند، امروز عَلَم ولایتمداری بر سر دست گرفته‌اند. شواهد نشان می‌دهد هدف همان است، هدف ضربه به ولایت و نظام است اما این بار در ردای ولایتمداری. و این فتنه قطعا بسیار پیچید‌ه‌تر خواهد بود. این بار صحبت از تقلب و تخلف و اتهامات دیگر بسیار کمرنگ و در لفافه بیان می‌شود. این بار قبل از هر کاری شروع به تخریب نیروهای حزب اللهی کرده‌اند. جالب است کسانی که خود اعتقادی به ولایت فقیه ندارند نیروهای حزب اللهی را به ضد ولایت فقیه بودن متهم می‌کنند! و این فتنه آمادگی و انسجام بسیاری می‌طلبد. شاید امروز تنها جمع شدن زیر علم ولایت کافی نباشد، مدت زیادی است که همه از رهبری و ولایت هزینه می‌کنند و خیلی‌ها از نام مبارک ایشان ارتزاق می‌کنند. شاید امروز راه نجات در هزینه شدن باشد. باید ما همه خرج ولایت شویم تا ولایت بماند. این بار بصیرت یک متاع دلچسب و زینتی نیست که یک ضرورت است. اگر بصیرت نباشد از نعمت ولایت محروم می‌شویم.

حسین عنابستانی 8 دیماه 1394

HH
https://telegram.me/hh_channel